Ľanové obojstranné šaty Vánok

Príjemnou spoluprácou s dievčatami z Dream & live vznikli šaty Vánok, ktoré sú ušité presne podľa ich predstáv, želania a potrieb. Svoje sny doslova prevtelili v skutočnosť, vo svoje šaty snov, ako ich aj nazvali.

Šaty majú lodičkový výstrih z jednej strany a preložený V výstrih z druhej. Môžete ich nosiť podľa nálady z oboch strán. Nadýchané puff rukávy s volánikom vám vďaka gumičke dodajú extra pocit voľnosti. Bohato nariasená sukňa sa krásne točí a výber dĺžky je na vás – môžete si vybrať mini dĺžku nad kolená alebo decentnú midi/maxi dĺžku.

Bez stiahnutia majú šaty voľný, vzdušný a pohodlný strih. Stiahnuté na šnúrky nadobudnú krásnu princeznovskú líniu. Vďaka tomuto jedinečnému strihu a výstrihu v šatách schováte aj rastúce tehotenské bruško a viete ich využiť taktiež pri kojení. Šaty snov majú aj skryté vrecká po bokoch sukne. 

Vďaka najjemnejšiemu ľanu prémiovej kvality sú ako obláčik a budete sa v nich cítiť príjemne a pohodlne, dokonca aj v letných horúčavách. Šaty sú ušité zo 100% ľanu mäkčeného praním kameňmi. Všetky šaty sú šité s mierami podľa vášho výberu tak, aby boli čo najviac prispôsobené vašim požiadavkám.

Cena šiat sa začína od 165 € v závislosti od použitého množstva materiálu a požadovanej dĺžky sukne. Cenu vám rady upresníme po zaslaní potrebných mier. Šaty snov "Vánok" sú šité na mieru a z tohto dôvodu nemôžu byť vrátené.

Doba dodania je približne do 3 týždňov od prijatia úhrady.

Objednávku je možné realizovať jedine formou emailu: shop@dreamandlive.sk

Viac info: Šaty snov Vánok


165,00 €