Ľanové šaty Marína

Ľanové šaty Marína z nefarbeného ľanu. Romantické šaty s bohatou nariasenou sukňou až po zem.

Majú jemné puff rukávy na gumičku, ktorá je vyberateľná- viete si vybrať ako budete šaty nosiť. Šaty majú zapínanie na kokosové gombíky. 

Dĺžku šiat šijem podľa vášho želania. Dĺžka vrchného dielu je 38 cm. Spodná časť bude prispôsobená po dohode vášmu gustu. 

V páse šiat je všitá gumička, ktorá je vyberateľná, šaty viete nosiť aj bez nej aj s ňou. Obvod gumičky je tiež podľa vašej miery. Bez gumičky majú šaty obvod v páse 100-120 cm- záleží od vybranej veľkosti. V prípade, že by ste chceli ušiť šaty vo väčšej veľkosti, je to možné, stačí napísať a určite niečo dohodneme. 

Šaty sú šité z ľanu v jeho naturálnej podobe. Jeho gramáž 154g/m2 zaručuje ľahkosť nosenia a hebkosť materiálu. Táto látka je vopred predpraná a tiež aj mäkčená. Pri jej výrobe neboli použité žiadne farbivá. Má jemne sivastú farbu s odleskami béžovej.

Po vytvorení objednávky vás budem kontaktovať ohľadom vašich mier. Alebo jednoducho do poznámky uveďte obvod pásu (taký bude aj obvod gumičky v páse) a želanú celkovú dĺžku šiat.

 Dané veľkosti šiat sa líšia rozpätím ramien (A) a obvodom pásu bez gumičky (B)-
S/M - A 36 cm, B 100 cm
L- A 39 cm, B 110 cm
XL- A 42 cm, B  120 cm


Šaty krajšie vyniknú pri rozpätí ramien o niečo užšom ako máte reálne na postave. Na fotkách je model S/M, rozpätie ramien modelky 40 cm.

materiál: 100% nefarbený ľan

Vyberte si variant:

99,00 €