Vítanie jari

08.03.2024

Milé žienky,

Keďže tu máme deň žien, vyžijem tento milý sviatok na návrat na sociálne siete. Mám pre vás pripravených zopár nových strihov na túto sezónu, nový vzorkovník a limitky z farieb mimo neho. Kým ich vypravím do sveta, poteším vás 15% zľavou na všetky moje produkty do konca tohto týždňa (10.3.2024).

Kód na zľavu: zeny15

Zopár mojich známich aj kamarátok sa ma pýtalo, či ja vlastne ešte šijem. A ako sa darí mojej značke a čo som robila celú zimu, na margo toho, že môj posledný príspevok tu sa datuje ešte v minulom novembri (hups). Síce podozrivo krátka zima na naše podnebné pásmo, potichu sa teším, že už odchádza, pretože toto obdobie pre moju prácu nie je až tak prajné, a v zime zväčša hybernujem.

Áno, stále šijem, žijem, som tu, hihi, a dokonca som mala počas zimy aj zopár objednávok, za ktoré veľmi ďakujem verným zákazníčkam, ale aj novým, ktorým sa nejakou náhodou podarilo natrafiť práve na moju tvorbu. A takto "bez roboty", keď som pre tú objednávku nemusela nič urobiť iba byť a prišla len tak z ničoho nič, som si ju cenila ešte viac.

Zimná pauza sa po troch rokoch môjho pôsobenia už stala pravidelnou- dobrovoľne nedobrovoľne, keďže 95% mojej ponuky sú letné šaty, ale cítim, že by som nebola šťastná kebyže som sa celý rok išla pretrhnúť od roboty. Možno to nie je ideálne tak dlhú dobu nekŕmiť insta, no čo už narobím so sebou. Aj oddýchnuť si treba.

Byť sám sebe šéfom je niekedy veľmi náročné, som dosť benevolentná vedúca a doprajem si časté voľno a dlhé prestávočky. Samozrejme, že v letnom období keď mám objednávok požehnane, schválne nezdržujem a snažím sa spracovať všetko čo najskôr, nezastavím sa od rána do večerných hodín a baví ma pracovať a sústrediť sa.

Horšie je keď je roboty menej a ja cítim, že by som mohla toho urobiť viac. Napríklad vymýšľať nové strihy, venovať sa sociálnym médiam, fotiť viac čo ušijem, urobiť si poriadok v nevyužitých odrezkoch, urobiť si poriadok vo všetkom… aj na to príde rada v ten správny čas.

Každopádne, otepľuje sa nám, a ja nabieham na letný režim. Takže nemusíte sa hanbiť objednávať, ani mi napísať alebo sa hocičo opýtať- pro-zákaznícky servis je pre mňa na vysokých priečkach, a vždy sa snažím vyjsť v ústrety ak je to v mojich silách. :)