O mne

Ahoj!

Volám sa Zuzana a v malej domácej dielničke v Bernolákove pre vás s láskou šijem oblečenie a rôzne doplnky.

Vo svojej tvorbe kladiem dôraz na používanie prírodných a ekologických materiáloch v najvyššej kvalite. Snažím sa vo výrobe používať osobný prístup a špičkový zákaznícky servis. 

Najradšej zo všetkých materiálov milujem mušelín (dvojitú gázovinu) a ľan. Mojou špecialitou sú prevažne šaty, ktoré šijem schválne v strihoch, ktoré si myslím, že sú nadčasové a tiež aj univerzálne na nosenie, či už sa jedná o príležitosť alebo konfekčnú veľkosť.

Šitiu som sa začala venovať v roku 2018 na popud mojej kamarátky Alma Floresta, ktorá mi na začiatok aj podarovala svoj šijací stroj, ktorý som aj pár rokov využívala. Dnes už aj vďaka vám, mojim zákazníčkam, môžem používať lepší, profesionálnejší, a práca mi ide jednoduchšie a od ruky. 

V roku 2020 mi pandémia "dovolila" a prinútila pustiť sa do vlastného biznisu, ktorý som dlho odkladala a hanbila sa zdielať so svetom- neviem presne čo mi v tom dovtedy bránilo. 

Moje prvé šaty Alma- prvé pokladám za prvé, kedy som použila svoje vedomosti a vytvorila strih vlastnoručne. V podstate to bol (a stále je) veľmi jednoduchý, no u vás dosť obľubený strih. 

Všetko čo viem, som sa naučila samoštúdiom pomocou videí, rôznych návodov a svojho sedliackeho rozumu. Aj keď nie som vyučená krajčírka, pár rokov praxe mi ponúklo celkom slušný základ. Všetky strihy, ktoré u mňa nájdete som vyrobila sama, niektoré aj na želanie v spolupráci so zákazníčkami. 

Nikdy som sa nijak špeciálne o módu či obliekanie nezaujímala a do svojich 25tich rokov som vlastnila možno len tri sukne a žiadne šaty. A teraz už nenosím nič iné, v lete dokonca aj do lesa často chodievam v jednoduchších šatách, pretože sú fakt pohodlné a navyše materiál dobre saje pot.

Wild path, to je cesta, ktorá vás zavedie tam, kde by ste to nečakali. 

 Ďakujem svojim zákazníčkam, bez ktorých by sa toto nikdy nestalo. Nech ste spokojné a s radosťou nosíte moje výtvory.