Mušelínové šaty Marína

Mušelínové šaty Marína- romantické šaty s bohatou nariasenou sukňou.

Majú jemné puff rukávy s možnosťou vloženia gumičky, je vyberateľná- viete si vybrať ako budete šaty nosiť. Šaty majú zapínanie na kokosové gombíky. Ako šaty vyzerajú s gumičkou si viete pozrieť v ich ľanovej verzii.

Dĺžka šiat je 135 cm. Dĺžka vrchného dielu je 40 cm.

V páse šiat vie byť všitá gumička, ktorá je vyberateľná, šaty viete nosiť aj bez nej aj s ňou. Šaty sú fotené bez. Obvod gumičky je podľa vašich mier. Bez gumičky majú šaty obvod v páse 100-120 cm- záleží od vybranej veľkosti. 

Po vytvorení objednávky vás budem kontaktovať ohľadom mieru pásu. Alebo jednoducho do poznámky uveďte obvod pásu (taký bude aj obvod gumičky v páse ku ktorému pridám 4 cm pre voľnejšie nosenie).

Dané veľkosti šiat sa líšia rozpätím ramien (A) a obvodom pásu bez gumičky (B)-
S/M - A 36 cm, B 100 cm
L- A 39 cm, B 110 cm
XL- A 42 cm, B 120 cm

Šaty krajšie vyniknú pri rozpätí ramien o niečo užšom ako máte reálne na postave. Na fotkách je model S/M, rozpätie ramien modelky 40 cm.

Miery na fotkách: 82/70/105 (výška 180 cm)

vyrobené s láskou na Slovensku

materiál: 100% organická bavlna

Dostupné vo 8mich farbách. Farby vyobrazené na vzorkovníku majú informatívny charakter. Pri pohľade voľným okom sa jednotlivé odtiene môžu mierne líšiť. Majte na pamäti, že rozlíšenie a jas vašej obrazovky a aj fotografia môže skresliť skutočný odtieň farby. Pre istejšie nakupovanie odporúčam vopred zakúpiť vzorkovník za symbolickú cenu- zaplatíte len za poštovné.

Vyberte si variant:

95,00 €